• +38 (03433) 903 79
 • +38 (050) 386 81 99
Адрес
 • г. Коломыя, с. Верхний Вербиж, ул. Шевченка, 1а

Отзывы

5 Comments to Отзывы

 1. Ольга
  22.01.2016 22:12

  Огромное спасибо Людмиле Георгиевне за тёплый приём в своём отеле.Мы отдыхали зимой,хозяйка отеля помогла найти место проведения Новогодней ночи,посоветовала ,куда лучше съездить на экскурсию.Очень вежливый персонал.Номер чистый и уютный.Огромное спасибо за гостеприимство.

 2. Ірина
  20.05.2016 13:21

  Минулого року (серпень 2015) Їздили у двонедільний тур по Західній Україні, проживали по різним готелям, Вербіж на шляху попадався двічі (по два дні кожного разу), наприкінці туру в групи з»явилось прислів»я «Це вам не Вербіж» — яке використовувалось до готелів, що не дотягували до того ж рівня (деякі взагалі дуже неприємно вразили). Але цей — просто супер! Сніданки дуже ситні, персонал привітний (реагували на будь-яке прохання), кімнати дуже гарні, чисті, все білосніжне. Дуже сподобалось. Дякую персоналу! Дівчаткам та хлопцю з ресторану. Адміністратору — всім!

 3. Інна
  17.05.2017 00:44

  Хочу висловити щиру вдячність за гостинність і відмінний сервіс адміністратору та працівникам готелю «Вербіж». Ми з групою співробітників Київського університету імені Бориса Грінченка зупинились на ночівлю у «Вербіжі» в травні 2017 року. Ми залишились задоволені обслуговуванням, добрим відпочинком, позитивним настроєм від перебування у готелі. Смачні вечеря і сніданок додали нам сил після відвідин Чернівців та Хотинської фортеці . Танцювальний вечір допоміг підняти настрій. Затишні, чисті і комфортабельні номери сприяли повноцінному відпочинку після насиченої екскурсійної програми. Окрема вдячність Віталію — за оперативну доставку в Коломию.
  Бажаємо вам так тримати і надалі! Відмінного сервісу, здоровя та наснаги усім — персоналу, адміністратору, керівництву готелю. Щира подяка вам!

 4. Тетяна
  04.07.2017 08:26

  Хочу висловити подяку всім працівникам готелю за їхній професіоналізм. Нещодавно зупинялися на ночівлю групою, під час екскурсії по Західній Україні. Нас люб’язно прийняли, розселили. Вечеря і сніданок був дуже смачний! Всім працівникам, адміністрації бажаємо натхнення у іхній роботі, щастя і здоров’я вам!!!!!!

 5. Тетяна
  14.05.2019 20:31

  Неодноразово групою зупинялись в готелі «Вербіж» на одну та декілька ночей та замовляли харчування в ресторані готелю. Завжди дуже чисто, охайно. Привітний персонал, особливо, директор Людмила Георгіївна, з якою приємно спілкуватись, яка завжди вирішить всі питання. Про кухню-особлива вдячність , дуже смачно, різноманітне меню, великі порції. Якщо доводиться бути в тій стороні, зупиняємось тільки в «Вербіжі». Всім рекомендую.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*